Přelet pivních píp - 14. 7. 2018

Festival pro milovníky piva a malých pivovarů

Akce

14. července 2018
Přelet pivních píp
Je to vůbec možné ?
Ano přátelé, již po čtvrté.
Srdečně Vás (nejen milovníky dobrého piva) zveme na tradiční festiválek pro příznivce minipivovarů a lahodného moku do „Kunětických hor“ u Pardubic. Tentokrát se sejdeme stejně jako v nultém ročníku v prostorách Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou. Vzhledem k tomu, že pozemky Perníkové chaloupky jsou oficiálně uznány jako „KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU“, vstup na jeho území je povolen řádným členům „tzv. domorodcům“ s platným Cestovním pasem.

Na tomto místě budete tedy za poplatek *30kč pasováni do pozice „pivního tovaryše“, jenž Vám po dobu trvání festivalu zajistí členství v klubu.*Na festivalu není možno platit platebními kartami.

Z minulosti

12. května 2018
HradoKunětické hodování
Máte rádi dobré pivo ?
A co takhle dobré jídlo ?
Pokud se alespoň v jednom bodě shodneme, tato akce je pro Vás jak vyšitá. Na nádvoří „Rumburakova hradu“ Kunětická hora budete moci ochutnat poctivé pivko z okolních pivovarů a nadlábnout se do sytosti steaky, klobásami, jitrnicemi a hromadou dalších.
Speciálně pro tuto akci přiletí i oblíbený Podkunětickohorský Havran.
Moc se na Vás všechny těšíme a kdyby pršelo, nezapomeňte deštníky, jelikož akce se koná za každého počasí.


Přátelé, hodování je za námi a přesto, že nás odpoledne spláchl déšť, festiválek se vyvedl na jedničku.
Velice děkujeme všem návštěvníkům, účinkujícím a pořadatelům za skvělou atmosféru, pochutiny a vynikající pivo a doufám, že se sejdeme zase příště tentokrát na přeletu pivních píp v perníkové chaloupce.
facebook